Paweł Paczyński

Paweł Paczyński

Zumba Fitness

Przygodę z tańcem rozpoczął 14 lat temu. Pierwszym stylem był disco dance,potem swoich sił próbował w hip-hopie ,natomiast jego prawdziwą pasją okazał się taniec towarzyski.

Biography

Przygodę z tańcem rozpoczął prawie 20 lat temu. Pierwszym stylem był disco dance, potem swoich sił próbował w hip-hopie, natomiast jego prawdziwą pasją okazał się taniec towarzyski. Na wielu Ogólnopolskich turniejach zdobywał czołowe lokaty jak i tytuły mistrzowskie, między innymi pochwalić się może tytułem Mistrza Okręgu Kuj-Pom w kat. 14-15 lat oraz Vicemistrzem Polski Północnej w tańcach standardowych w kategorii 14 – 15 lat. Swoją przygodę z Zumba Fitness rozpoczął ponad 5 lata temu. Prowadzi maratony w całej Polsce. Swoją miłością do tańca bez trudu zaraża innych, jednocześnie czerpiąc przy tym wielką radość i satysfakcję. Uważa, że największą nagrodą jest zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć. Jego zajęcia są pełne pozytywnej energii i pozwalają spalić setki zbędnych kalorii.
Od lutego 2015 roku jest również instruktorem Zumba Kids & Zumba Kids Jr., aby dzielić się miłością do Zumby również z najmłodszymi.

Nie siedź w domu i zacznij swoją przygodę z Zumba Fitness!

Skill
Fitness Expertise 90%
Body Building 80%
Boxing 70%